Kurs Detayları

Reiki Master uyumlanma eğitimi nedir?

Kundalini Reiki 1-2 eğitimi alanlar Master eğitimi alabilirler.

Master olan kişiler bu enerjiyi kendilerine ve başkalarına şifa için kullanabilirler.

Farkındalığı artırmak ve zor gibi gözüken süreçleri kolaylaştırmak için kullanılabilir aynı zamanda bu sistemi başkalarına öğretebilir eğitim verebilir.

Reiki Master uyumlanma eğitim içeriği nedir?

Pırlanta Reiki,
Kristal Reiki,
DNA Reiki,
Doğum Travması Reikisi,
Konum Reikisi,
Geçmiş Hayat Reikisi eğitimi verilip bunların sonunda denge eğitimi verilerek çakralarımız ve bedenimiz dengelenip bunları hem kendi üzerimizde hem de bir başkalarına şifa olarak verebiliriz.

Reiki Master uyumlanma eğitim süresi nedir?

Kundalini Reiki 3 uyumlamasını 2. Seviyeyi güçlendirecek 7 günlük bir çalışma ve ardından uygulayacağımız 3 günlük çalışma ile birlikte toplam 10 gündür.

Reiki Master uyumlanma Eğitime kimler katılabilir?

Reiki master uyumlanma Eğitim programlarına ilgi duyan kendini bu alanda geliştirmek isteyen herkes başvurabilir.

Sertifika alabilecek miyim?

Sayın katılımcılarımız, MUCİZELER AKADEMİSİ olarak eğitimlerimizdeki  standardı yükseltmek kapsamında Eğitim ve hizmet kalitesi; ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi standardında uluslararası tescillenmiş olup aynı zamanda elektronik sertifika ile ilgili sözleşme kapsamına ilişkin genel şartlara uyumluluğundan dolayı cardcert tarafından belgelendirilmiştir.

Sertifikalı eğitim programlarımızın sonunda resmi eğitim belgelerimiz ile birlikte vereceğimiz CARDCERT Elektronik Sertifika ve Akıllı Kimlik Kartı ile katılımcılarımız tarafımızdan edindikleri tüm eğitim belgelerini ’’ TEK KARTLA TÜM DÜNYADA’’ izlenebilirliğini ’’çevrimiçi (on-line)’’ sağlayarak, cardcert uluslararası belgelendirme kayıtlı Elektronik Sertifika ve Akıllı Kimlik Kartı olarak yanlarında taşıyarak kullanabileceklerdir.

Eğitmen

Deniz Can

Eğitmen

06.01.1984 İstanbul doğumluyum. İlk orta ve lise öğrenimini Denizli’de tamamladım. Daha sonra Süleyman Demirel Üniversitesi Satış yönetimi bölümünü bitirdiğim sırada aynı zamanda PEPSI COLA firmasında satış yöneticisi olarak çalışmaktaydım.

 250.00

  • Süre 10 Saat
  • Dersler0
  • SeviyeTüm Seviyeler
  • KategoriKurslar

Ödeme Yöntemleri:

Kurs Kategorileri

X
logo-png-250

Mucizeler Akademi İle Sizlerde Hemen Öğrenmeye Başlayın!

info@mucizelerakademisi.com

Abone Olun!

En güncel eğitimlerden haberdar olmak için abone olun.


    © 2022 www.mucizelerakademisi.com. Tüm Hakları Saklıdır.

    footer-iyzico