Kurs Detayları

Oto-Hipnoz eğitimi nedir?

Dünyada hiç kimseye ihtiyaç duymadan kendi kendimizi programlayabileceğimiz mücadele şansımızı arttıracak harika bir araç ve yöntemdir

Oto-Hipnoz eğitim içeriği nedir?

Kilo almadan sigarayı bırakma, kilo verme ve sınav kaygısı gibi durumları beynin dalgalarını öğrenerek meditatif halde özel tekniklerle programladığımız yöntemler ve uygulamalar öğreniriz.

Oto-Hipnoz eğitim süresi nedir?

Eğitimin ve meditatif durumun bozulmaması adına eğitim ortalama 1 gün boyunca 6/7 saat kadar sürer

Oto-Hipnoz Eğitimine kimler katılabilir?

Kişisel Gelişim ve Bilinçaltı Eğitim programlarına ilgi duyan kendini bu alanda geliştirmek isteyen herkes başvurabilir.

Sertifika alabilecek miyim?

Sayın katılımcılarımız, MUCİZELER AKADEMİSİ olarak eğitimlerimizdeki  standardı yükseltmek kapsamında Eğitim ve hizmet kalitesi; ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi standardında uluslararası tescillenmiş olup aynı zamanda elektronik sertifika ile ilgili sözleşme kapsamına ilişkin genel şartlara uyumluluğundan dolayı cardcert tarafından belgelendirilmiştir.

Sertifikalı eğitim programlarımızın sonunda resmi eğitim belgelerimiz ile birlikte vereceğimiz CARDCERT Elektronik Sertifika ve Akıllı Kimlik Kartı ile katılımcılarımız tarafımızdan edindikleri tüm eğitim belgelerini ’’ TEK KARTLA TÜM DÜNYADA’’ izlenebilirliğini ’’çevrimiçi (on-line)’’ sağlayarak, cardcert uluslararası belgelendirme kayıtlı Elektronik Sertifika ve Akıllı Kimlik Kartı olarak yanlarında taşıyarak kullanabileceklerdir.

Eğitmen

Deniz Can

Eğitmen

06.01.1984 İstanbul doğumluyum. İlk orta ve lise öğrenimini Denizli’de tamamladım. Daha sonra Süleyman Demirel Üniversitesi Satış yönetimi bölümünü bitirdiğim sırada aynı zamanda PEPSI COLA firmasında satış yöneticisi olarak çalışmaktaydım.

 2,200.00

  • Süre 10 Saat
  • Dersler0
  • SeviyeTüm Seviyeler
  • KategoriKurslar

Ödeme Yöntemleri:

Kurs Kategorileri

X
logo-png-250

Mucizeler Akademi İle Sizlerde Hemen Öğrenmeye Başlayın!

info@mucizelerakademisi.com

Abone Olun!

En güncel eğitimlerden haberdar olmak için abone olun.


    © 2022 www.mucizelerakademisi.com. Tüm Hakları Saklıdır.

    footer-iyzico