Kurs Detayları

EFT Eğitimi (Emotional Freedom Technique) dediğimiz “Duygusal Özgürleşme Tekniği” eğitimi, birçok problemin çözümünde etkili bir uygulama olmakla birlikte, konfor alanınız dışına çıkmadan, x bir kişi rehberliğine ihtiyaç duymadan kolayca uygulayabileceğiniz çok etkili bir tekniktir. (Örneğin; stres, öfke, korku, endişe, üzüntü, suçluluk, güvensizlik, nefret, kıskançlık, öz güven, terk edilme, bazı kaygılar gibi birçok konuda kullanılabilirsiniz). Ayrıca birçok fizyolojik problemde ve bazı rahatsızlıklarda da (ağrı yönetimi gibi), şaşırtıcı sonuçlar almanın mümkün olabildiği bir tekniktir.

EFT (Emotional Freedom Technique) eğitimi nedir?

EFT (Emotional Freedom Technique) eğitim programı, duygusal özgürleştirme tekniği hakkında gereken uygulama yöntemlerini bilen ve duygusal özgürleştirme tekniğinin hangi durumlarda uygulanacağını saptayabilen kişiler yetiştirir.

EFT duygusal özgürleştirme tekniği olarak bilinen, fizyolojik refleks noktalarına baskı uygulayarak yapılan ve iğnesiz akupunktur etkisi yaratan psikolojik iyileşme hali elde etmek için ihtiyaç duyulan terapi tekniği hakkında bir ders programıdır.

EFT (Emotional Freedom Technique) eğitim Programı, katılımcılara EFT (Emotional Freedom Technique) ile fizyolojik ve psikolojik bazı rahatsızlıklar konusunda hem kendilerine hem de danışanlarına tedavi uygulayabilmelerini sağlar.

EFT (Emotional Freedom Technique) eğitim içeriği nedir?

Duygusal arınma tekniği.
Duygusal arınma-EFT.
Zihin Nedir?
Bilinçaltı inanç Oluşumu.
Meridyen Noktaları.
Akciğer Meridyeni- metafizik Temsili.
Böbrek Meridyeni.
Dalak Meridyeni.
İnce Bağırsak Meridyeni-Kalın Bağırsak Meridyeni.
Kalp Meridyeni.
Karaciğer Meridyeni.

EFT (Emotional Freedom Technique) eğitim süresi nedir?

Toplam 7 ders
Haftada 2 gün %100 online canlı ders.
Yaşam boyu erişilebilir video kayıdı.

EFT (Emotional Freedom Technique) eğitimine kimler katılabilir?

EFT Eğitim programlarına ilgi duyan kendini bu alanda geliştirmek isteyen herkes başvurabilir.
EFT (Emotional Freedom Technique) konusunda uzmanlaşmak isteyen.
Psikolojik danışmanlık görevini üstlenen kişiler.
Yaşam koçları.
Enerji teknikleri ile ilgilenen kişiler.
Koçluk eğitimi alan kişiler.

Sertifika alabilecek miyim?

Sayın katılımcılarımız, MUCİZELER AKADEMİSİ olarak eğitimlerimizdeki  standardı yükseltmek kapsamında Eğitim ve hizmet kalitesi; ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi standardında uluslararası tescillenmiş olup aynı zamanda elektronik sertifika ile ilgili sözleşme kapsamına ilişkin genel şartlara uyumluluğundan dolayı cardcert tarafından belgelendirilmiştir.

Sertifikalı eğitim programlarımızın sonunda resmi eğitim belgelerimiz ile birlikte vereceğimiz CARDCERT Elektronik Sertifika ve Akıllı Kimlik Kartı ile katılımcılarımız tarafımızdan edindikleri tüm eğitim belgelerini ’’ TEK KARTLA TÜM DÜNYADA’’ izlenebilirliğini ’’çevrimiçi (on-line)’’ sağlayarak, cardcert uluslararası belgelendirme kayıtlı Elektronik Sertifika ve Akıllı Kimlik Kartı olarak yanlarında taşıyarak kullanabileceklerdir.

Eğitmen

Deniz Can

Eğitmen

06.01.1984 İstanbul doğumluyum. İlk orta ve lise öğrenimini Denizli’de tamamladım. Daha sonra Süleyman Demirel Üniversitesi Satış yönetimi bölümünü bitirdiğim sırada aynı zamanda PEPSI COLA firmasında satış yöneticisi olarak çalışmaktaydım.

 1,500.00

  • Süre 10 Saat
  • Dersler0
  • SeviyeTüm Seviyeler
  • KategoriKurslar

Ödeme Yöntemleri:

Kurs Kategorileri

X
logo-png-250

Mucizeler Akademi İle Sizlerde Hemen Öğrenmeye Başlayın!

info@mucizelerakademisi.com

Abone Olun!

En güncel eğitimlerden haberdar olmak için abone olun.


    © 2022 www.mucizelerakademisi.com. Tüm Hakları Saklıdır.

    footer-iyzico
    × İletişime Geç