Kurs Detayları

Çakra dendiği zaman aklınıza birçok şey gelebilir. Meditasyon uygulamaları, enerji çalışmaları veya duygusal iyileşme söz konusu olduğunda çakralara mutlaka değiniriz.

Çakraların nasıl çalıştıklarını veya onlardan nasıl yararlanabileceğinizi anlamak için usta bir şifacı olmanıza gerek yok. Sadece nasıl çalıştıkları ve benzersiz enerjilerinin hayatınızı nasıl etkileyebileceğine dair temel bir anlayışa ihtiyacınız var. Çakranın konseptini ve hayatınızda nasıl bir yeri olacağını keşfetmek için çakra eğitimini tamamlamanız kendiniz için yapacağınız en mucizevi yatırım olacaktır.

Çakra dengeleme ve çakralar eğitimi nedir?

Çakralarımız bilinç potansiyelleri olarak omurganın ekseni boyunca uzanan enerji merkezleridir bu merkezlerin dengeli ve hizada olmaması durumunda fiziksel ve duygusal birçok hastalığa sebep olmaktadır.

Bedenimizdeki gerek fiziksel gerek psikolojik ağrılara maruz kalmamak için bu eğitimi alıp günlük yaşantımızı daha sürdürülebilir ve konforlu hale getirebiliriz.

Çakra dengeleme ve çakralar eğitim içeriği nedir?

İnsan bedeninde bulunan 7 ana çakranın isimleri ve görevlerini öğrenip bunlar hizada olmadığında bize yarattığı fiziksel ve bedensel rahatsızlıkların bedenimizdeki etkilerini öğrenmiş oluruz.

Çakra dengeleme ve çakralar eğitim süresi nedir?

Eğitim süremiz 7 hafta toplam 7 gün.
%100 haftada bir gün canlı online eğitim.

Çakra Eğitime kimler katılabilir?

Kişisel Gelişime ve çakralarla ile ilgili eğitim programlarına ilgi duyan kendini bu alanda geliştirmek isteyen herkes başvurabilir.

Sertifika alabilecek miyim?

Sayın katılımcılarımız, MUCİZELER AKADEMİSİ olarak eğitimlerimizdeki  standardı yükseltmek kapsamında Eğitim ve hizmet kalitesi; ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi standardında uluslararası tescillenmiş olup aynı zamanda elektronik sertifika ile ilgili sözleşme kapsamına ilişkin genel şartlara uyumluluğundan dolayı cardcert tarafından belgelendirilmiştir.

Sertifikalı eğitim programlarımızın sonunda resmi eğitim belgelerimiz ile birlikte vereceğimiz CARDCERT Elektronik Sertifika ve Akıllı Kimlik Kartı ile katılımcılarımız tarafımızdan edindikleri tüm eğitim belgelerini ’’ TEK KARTLA TÜM DÜNYADA’’ izlenebilirliğini ’’çevrimiçi (on-line)’’ sağlayarak, cardcert uluslararası belgelendirme kayıtlı Elektronik Sertifika ve Akıllı Kimlik Kartı olarak yanlarında taşıyarak kullanabileceklerdir.

Eğitmen

Deniz Can

Eğitmen

06.01.1984 İstanbul doğumluyum. İlk orta ve lise öğrenimini Denizli’de tamamladım. Daha sonra Süleyman Demirel Üniversitesi Satış yönetimi bölümünü bitirdiğim sırada aynı zamanda PEPSI COLA firmasında satış yöneticisi olarak çalışmaktaydım.

 777.00

  • Süre 10 Saat
  • Dersler0
  • SeviyeTüm Seviyeler
  • KategoriKurslar

Ödeme Yöntemleri:

Kurs Kategorileri

X
logo-png-250

Mucizeler Akademi İle Sizlerde Hemen Öğrenmeye Başlayın!

info@mucizelerakademisi.com

Abone Olun!

En güncel eğitimlerden haberdar olmak için abone olun.


    © 2022 www.mucizelerakademisi.com. Tüm Hakları Saklıdır.

    footer-iyzico